Auto88 - Electric Vehicles - Elektromobily  

ZpÄ›t   Auto88 - Electric Vehicles - Elektromobily > Elektromobily > Hlavn?­ f??rum

OdpovÄ›Ä?

N??stroje t?©mat Re??im zobrazen?­
Star?© 10.12.2008, 13:19
d.r.big d.r.big je offline
Junior Member

Zalo??en: 10.12.2008
P?™?­spÄ›vky: 1
Standardn?­ elektrosk??tr

Koupil jsem si elektrosk??tr loni v l?©tÄ›,je to super vÄ›c,od t?© doby jsem na ma??inÄ› nejel,m??m najeto 850 kilometr??,udivuji okol?­ tich??m a bez??dr??bov??m chodem,u?? jsem ho po?™?­dil i dvou kamar??d??m a kdy?? vyjedem,je to kr??sa,mohu jenom doporuÄ?it,za celou dobu co jezd?­m jsem musel dotahovat zadn?­ bubnovou brzdu a ??roub ?™id?­tek,kter?? je teda hroznÄ› dostupn??.Mohu jenom doporuÄ?it.Ov??em nejvÄ›t???­ ne??tÄ›st?­ je b??t prvn?­ na p?™ihl????en?­ na okrese,j?? bojoval s ???™edn?­ky skoro dva mÄ›s?­ce ne?? mÄ› za?™adili do skupiny elektrmobil podskupina elektrosk??tr,jinak motocykl do 50ccm.A v roce 2012 jdu na technickou.Souhlasil jsem i s emisema,ale to u?? mÄ› vyhodili.P?™?­??t?­ rok jdu do auta-samoz?™ejmÄ› elektro,nauÄ?il jsem se nespÄ›chat a jezdit skoro zadarmo.Hezk?? den
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 28.03.2009, 14:58
majklef majklef je offline
Active Member

Zalo??en: 28.03.2009
P?™?­spÄ›vky: 3
Standardn?­

Dobr?? den.Gratuluju ke koupi a je super ??e jste se sk??trem spokojen.M????u se zeptat jak?? typ vlastn?­te a na jeho parametry?A u?? v?­te kter?© eauto budete kupovat?Hezk?? den

Naposledy upravil majklef; 28.03.2009 v 20:36
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 11.05.2010, 09:53
honza72 honza72 je offline
Active Member

Zalo??en: 11.05.2010
Standardn?­ Stk

Dobry den.
Vlastnim taky elektroskutr ELM P 4000LI. Prehlaseni bylo o.k,dokonce zdarma. Jen nechapu STK... Mne bylo receno, ze na STK se s elektroskutrem nemusi..
Co se tyce spokojenosti se skutrem, tak to uz neni to prave orechove... Cinani proste jsou prasatka a to se projevuje na skutru stale... Tacho ukazujici na plny plyn 90km/h a realita 64 km/h je mluvici za vse... V technicaku psana maximalka 88km/h, ale o te si muzu nechat jen zdat... Cena noveho kousku skoro 90 000kc je vrazedna a za ty penize bych to prodejci hodil na hlavu..
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 19.05.2010, 07:59
Baterk???™ Baterk???™ je offline
Active Member

Zalo??en: 25.01.2009
P?™?­spÄ›vky: 23
Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal honza72 Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Dobry den.
Vlastnim taky elektroskutr ELM P 4000LI. Prehlaseni bylo o.k,dokonce zdarma. Jen nechapu STK... Mne bylo receno, ze na STK se s elektroskutrem nemusi..
Co se tyce spokojenosti se skutrem, tak to uz neni to prave orechove... Cinani proste jsou prasatka a to se projevuje na skutru stale... Tacho ukazujici na plny plyn 90km/h a realita 64 km/h je mluvici za vse... V technicaku psana maximalka 88km/h, ale o te si muzu nechat jen zdat... Cena noveho kousku skoro 90 000kc je vrazedna a za ty penize bych to prodejci hodil na hlavu..
Jinak jak jste spokojen s dojezdem a s vlastn?­ j?­zdou, t?™eba tah motoru a zrychlen?­ ?

Naposledy upravil Baterk???™; 02.06.2010 v 13:54
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 02.06.2010, 14:29
elektromoto elektromoto je offline
Junior Member

Zalo??en: 02.06.2010
P?™?­spÄ›vky: 1
Standardn?­ Tento sk??tr nen?­ ELM 4000Li

Dobr?? den,
mohl by jste napsat VIN?
Obav??m se ??e nevlastn?­te sk??tr ELM 4000Li a to u?? jenom z toho d??vodu, ??e popisujete tachometr ze star?©ho typu sk??tru - pravdÄ›podobnÄ› m??te sk??tr z nÄ›meck?©ho v??prodeje, a pochybuji ??e s lithiem...
Dejte pros?­m v??e na pravou m?­ru a pou???­vejte oznaÄ?en?­, jak?© m??te, nikoliv na??e.
Děkuji
Jan Fiala
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 24.04.2012, 11:41
honza72 honza72 je offline
Active Member

Zalo??en: 11.05.2010
Standardn?­

Pane Fialo, tady je vinko:YYEB4KWE48X000079 a to, ze je elektroskutr neskutecny smejd, za tim si stojim!
Spokojen? Kdyz se na skutra podivate z 5. metru, vypada moc hezky. Jeho dilenske zpracovani je ale priserne..Svary jako by delal muj trilety syn, brzdy ostre a pri brzdeni jde skutr dost doleva...
Proklamovana a psana maximalka 88 km/h je totalni utopie. Realna s GPS navigaci v ruce a u radaru je 64km/h.
Po trech letech uzivani jsou baterky K.O., maximalka bude tak 50km/h a to jeste lze dosahnout jen za priznivych podminek...Pokud to muzu shrnout, navratnost takovehle investice je v nenavratnu..Skutr se tu prodaval za 90000kc, ja ho kupoval rok stary s najetyma 600km za 27000kc..I tak mi to ted prijde jako cena premrstena. Kdybych si koupil onehdy skutr s motorem 50cm3, urcite bych ted neresil investici mnoha tisic do novych baterek...
Takze lide, nenechte se oblbnout prodejci lakajicimi na nizke naklady na cestu...Ono se Vam to nakonec pekne prodrazi...
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 09.05.2012, 11:52
ctirad ctirad je offline
Active Member

Zalo??en: 28.09.2010
P?™?­spÄ›vky: 10
Standardn?­

A nechcete se toho zbavit, kdy?? je to ??mejd? J?? bych to bral, pokud to m?? v pap?­rech >80km/h.

Jinak z toho, co p?­??ete si mysl?­m, ??e pan Fiala m?? pravdu a m??te ??plnÄ› jin?? sk??tr, kter?? m?? s ELM spoleÄ?n?© tak plasty a r??m. Na tomto ??asi se dÄ›l?? tolik variant sk??tr?? v des?­tk??ch r??zn??ch modifikac?­ch. Popsan?© chov??n?­ ukazuje na olovÄ›n?© baterie. Lithiov?© by um?™ely kompletnÄ› a u?? nikdy byste je nenabil. Ani po?™izovac?­ cena neodpov?­d?? tomu, ??e by ??lo o sk??tr s lithiem a to ani dnes. Nato?? p?™ed t?™emi lety.
OdpovÄ›Ä? s citac?­
OdpovÄ›Ä?

N??stroje t?©mat
Re??im zobrazen?­

Pravidla p?™isp?­v??n?­
Nem????ete zakl??dat nov?? t?©mata
Nem????ete zas?­lat odpovÄ›di
Nem????ete p?™ikl??dat p?™?­lohy
Nem????ete upravovat sv?© p?™?­spÄ›vky

BB k??d je Zapnuto
Smajl?­ky jsou Zapnuto
[IMG] k??d je Zapnuto
HTML k??d je Vypnuto

P?™ej?­t do sekce

Zobrazen?? Ä?as je GMT. Aktu??ln?­ Ä?as : 11:01.

BÄ›???­ na: vBulletinu Verze 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.