Auto88 - Electric Vehicles - Elektromobily  

ZpÄ›t   Auto88 - Electric Vehicles - Elektromobily > Elektromobily > Hlavn?­ f??rum

OdpovÄ›Ä?

N??stroje t?©mat Re??im zobrazen?­
Star?© 25.05.2010, 14:24
paul paul je offline
Junior Member

Zalo??en: 25.05.2010
P?™?­spÄ›vky: 1
Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal auto88 Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Vzhledem k tomu, ??e z??kladn?­ cena sk??tr je 25900 KÄ? bez DPH
vych??z?­ cena n??hradn?­ch d?­l?? vysoko. Plat?­ stejn?© pravidlo jako v
bÄ›??n?©m auto-moto svÄ›tÄ›, ??e vozidlo sestaven?© z nov??ch d?­l??
vyjde 2x a?? 3x dr???? ne?? vozidlo nov?©.

Vzhledem k tomu, ??e model 2008 lze sehnat za v??prodejovou cenu,
vyplat?­ se zakoupit sk??tr cel?? za v??prodejovou cenu a pou???­t jej na n??hradn?­ d?­ly.

Jinak zde je cena d?­l?? k zakoupen?­:

1x sedlo 2900 KÄ? bez DPH za kus

1x plast box,pod sedlem 1900 KÄ? bez DPH za kus

1x tahlo na na zamecek + zamecek sedla 1900 KÄ? bez DPH za kus

1x jistiÄ? 900 KÄ? bez DPH za kus

1x zadni blatnik 900 KÄ? bez DPH za kus

1x zadni svetlo 1900 KÄ? bez DPH za kus

2x blinkry zadn?­ 990 KÄ? za kus

Ty ceny mi p?™?­jdou ???­lenÄ› vysok??. DoporuÄ?uji mrknout na www.akumoto.com tam jsem sehnal ve??ker?? vÄ›ci pot?™ebn?? na el. sk??tr. V??e skladem a cenovÄ› dostupn?©, benzinov?? motorka m?? jinou konstrukci r??mu, tud?­?? tam spousta vÄ›c?­ v??bec nepasuje!!!
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 09.06.2010, 07:37
tazitom tazitom je offline
Junior Member

Zalo??en: 12.04.2010
P?™?­spÄ›vky: 3
Standardn?­ sk??tr od 1KÄ? na prodej, po incidentu s bateri?­

http://www.aukro.cz/item1074672245_e...0w_od_1kc.html
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 20.06.2010, 09:59
tv kuba tv kuba je offline
Active Member

Zalo??en: 21.07.2009
P?™?­spÄ›vky: 6
Standardn?­ Re: Aukro - sk??tr GWL

Citace:
P??vodnÄ› odeslal tazitom Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Tak jsem chtÄ›l zkusit koupit v aukci tento sk??tr,ale kolega ze zdej???­ho servru byl rychlej???­. Tak z toho „tuninguâ€? asi nic nebude. Kuba
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 22.06.2010, 12:43
Baterk???™ Baterk???™ je offline
Active Member

Zalo??en: 25.01.2009
P?™?­spÄ›vky: 23
Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal tv kuba Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Tak jsem chtÄ›l zkusit koupit v aukci tento sk??tr,ale kolega ze zdej???­ho servru byl rychlej???­. Tak z toho „tuninguâ€? asi nic nebude. Kuba

Pane kolego Kubo, ani ne tak rychlej???­, jako ochotnÄ›j???­ zaplatit v?­c. Zat?­m ho doma nem??m, ale a?? ho dovezu, d??m v??m odkaz, kde koup?­te jezd?­c?­ i s akumul??tory a nab?­jeÄ?kou za 17 000 KÄ?. On tenhle sk??tr nevyjde moc levnÄ›, n??hradn?­ d?­ly pro nÄ›j cca 15 000 KÄ?, 1000 KÄ? doprava, 3 600 KÄ? dra??ba, tak??e za 20 000 KÄ? a pr??ci m??m e-sk??tr bez nab?­jeÄ?ky a akumul??tor??. Ale m??m to vlastnÄ› jako takovou hraÄ?ku.
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 24.06.2010, 20:43
Active Member

Post Re: Aukro-GWL

Citace:
P??vodnÄ› odeslal Baterk???™ Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Pane kolego Kubo, ani ne tak rychlej???­, jako ochotnÄ›j???­ zaplatit v?­c. Zat?­m ho doma nem??m, ale a?? ho dovezu, d??m v??m odkaz, kde koup?­te jezd?­c?­ i s akumul??tory a nab?­jeÄ?kou za 17 000 KÄ?. On tenhle sk??tr nevyjde moc levnÄ›, n??hradn?­ d?­ly pro nÄ›j cca 15 000 KÄ?, 1000 KÄ? doprava, 3 600 KÄ? dra??ba, tak??e za 20 000 KÄ? a pr??ci m??m e-sk??tr bez nab?­jeÄ?ky a akumul??tor??. Ale m??m to vlastnÄ› jako takovou hraÄ?ku.
No pr??vÄ›. J?? vlastnÄ› sk??tr ani nesh??n?­m (prostÄ› u?? jeden m??m), asi jste neÄ?et m??j p?™?­spÄ›vek v jin?©m vl??knu - r??zn?© testy ..... Sp?­?? jsem ho chtÄ›l na experimenty, vlastnÄ› mÄ› zaj?­mal motor a ?™?­d?­c?­ jednotka. Asi se porozhl?©dnu nÄ›kde na Ä??­nsk??ch servrech. Ale i tak d?­ky za info. K
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 25.06.2010, 20:35
Active Member

Standardn?­

Citace:
No pr??vÄ›. J?? vlastnÄ› sk??tr ani nesh??n?­m (prostÄ› u?? jeden m??m), asi jste neÄ?et m??j p?™?­spÄ›vek v jin?©m vl??knu - r??zn?© testy ..... Sp?­?? jsem ho chtÄ›l na experimenty, vlastnÄ› mÄ› zaj?­mal motor a ?™?­d?­c?­ jednotka. Asi se porozhl?©dnu nÄ›kde na Ä??­nsk??ch servrech. Ale i tak d?­ky za info. K
V???? p?™?­spÄ›vek v jin?©m vl??knu jsem neÄ?etl, tak??e jsem se domn?­val, ??e ho chcete na norm??ln?­ j?­zdu. U?? ho m??m doma. Je sice nov??, ale nÄ›jakou investici i pr??ci, aby byl poj?­zdn??, to d??. Nev?­te, zda je nÄ›kde na netu elektrick?© schema zapojen?­ tohoto sk??tru pro usnadnÄ›n?­ pr??ce ? VÄ›t??ina dr??t?? je tam se??kva?™en??ch, mus?­ se d??t nov?©.
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 25.06.2010, 21:16
auto88 auto88 je offline
Administrator

Zalo??en: 27.07.2008
P?™?­spÄ›vky: 259
Standardn?­ Elektrick?© sch?©ma TM-300

"V?­ce hledat, m?©nÄ› se pt??t." - http://www.auto88.cz/forum/showthread.php?p=53#post53

Citace:
P??vodnÄ› odeslal Baterk???™ Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Nev?­te, zda je nÄ›kde na netu elektrick?© schema zapojen?­ tohoto sk??tru pro usnadnÄ›n?­ pr??ce?
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 26.06.2010, 16:39
Active Member

Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal auto88 Zobrazit p?™?­spÄ›vek
"V?­ce hledat, m?©nÄ› se pt??t." - http://www.auto88.cz/forum/showthread.php?p=53#post53
P??nov?©, kdo se pt??, v?­c se dozv?­. Ale dÄ›kuji za n??povÄ›du a schema. Jinak by mÄ› zaj?­malo, kolik se asi tak roÄ?nÄ› v Ä?R prod?? e-sk??tr??. Aspo?? p?™ibli??nÄ›. Jestli se to poÄ??­t?? na des?­tky, stovky, Ä?i dokonce na tis?­ce. V?­m, ??e jsou tu 4 hlavn?­ dovozci. tedy sk??try GWL/Scoty, akumoto, FIMA Brno a Guever.
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 29.06.2010, 05:20
Active Member

Standardn?­ Re-GWL

Bohu??el jsem nikde takov?© sch?©ma neobjevil, na??el jsem spoustu ?™?­d?­c?­ch jednotek, ale sch?©ma ne. Zkusil bych oslovit nÄ›koho ze zdej???­ch Ä?len??, co maj?­ Gwl a t?™eba si to ofotit. J?? m??m bohu??el Akumoto a to bude, sice jen nepatrnÄ›, ale asi jin?©.:-/
OdpovÄ›Ä? s citac?­
Star?© 29.06.2010, 12:17
Active Member

Standardn?­

Citace:
Bohu??el jsem nikde takov?© sch?©ma neobjevil, na??el jsem spoustu ?™?­d?­c?­ch jednotek, ale sch?©ma ne. Zkusil bych oslovit nÄ›koho ze zdej???­ch Ä?len??, co maj?­ Gwl a t?™eba si to ofotit. J?? m??m bohu??el Akumoto a to bude, sice jen nepatrnÄ›, ale asi jin?©.:-/
Pane Kubo, dÄ›kuji za snahu, ale ji?? o nÄ›co d?™?­ve mnÄ› odpovÄ›dÄ›l dovozce tohoto sk??tru. Schema je p?™?­mo na tÄ›chto str??nk??ch. Jinak detonace sk??tru musela b??t obrovsk??, ??e by snad byl akumul??tor p?™ep??lov??n ? ZaÄ??­n??m ho d??vat dohromady a p??jdu ho p?™ihl??sit. M??m k nÄ›mu nÄ›jak?? EC CERTIFICATE OF CONFORMITY tak jsem zvÄ›dav??, co na dopravn?­m inspektor??tÄ› budou je??tÄ› d??le cht?­t.
OdpovÄ›Ä? s citac?­
OdpovÄ›Ä?

N??stroje t?©mat
Re??im zobrazen?­

Pravidla p?™isp?­v??n?­
Nem????ete zakl??dat nov?? t?©mata
Nem????ete zas?­lat odpovÄ›di
Nem????ete p?™ikl??dat p?™?­lohy
Nem????ete upravovat sv?© p?™?­spÄ›vky

BB k??d je Zapnuto
Smajl?­ky jsou Zapnuto
[IMG] k??d je Zapnuto
HTML k??d je Vypnuto

P?™ej?­t do sekce

Zobrazen?? Ä?as je GMT. Aktu??ln?­ Ä?as : 05:52.

BÄ›???­ na: vBulletinu Verze 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.