Zobrazit jeden p?™?­spÄ›vek
Star?© 25.10.2009, 09:53
proxim.x proxim.x je offline
Active Member

Zalo??en: 08.10.2009
P?™?­spÄ›vky: 16
Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal EKOLO Zobrazit p?™?­spÄ›vek
Pane Proximuse,
Ä?epici dol?? p?™ed Va???­m n??padem.
Zab??v??m se touto problematikou 25 let, ale nic takov?©ho mne ani zdaleka nenapadlo. Mysl?­m si
a vÄ›?™?­m, ??e by to zaj?­malo mnoho na??ich Ä?len?? a proto si V??s dovol?­m pozvat na na??i p?™?­??t?­ sch??zku 5.listopadu. Tam to vysvÄ›tl?­te i tÄ›m, kte?™?­ by to nech??pali. Pokud byste p?™?­mo p?™ijel Va??im vozidlem, v??ichni by urÄ?itÄ› koukali.
Nem??m na V??s ????dn?? kontakt, abychom mohli domluvit program na???­ sch??zky , napi??te mi, pros?­m na mou adresu ekolo@seznam.cz .
V???? Jarom?­r V??gner president Elektromobily o.s.
Auto nem??m .. ??ikovn?­ p??ni mi to ukradli .... ??et?™?­m na nov?© od V??s pane V??gnere, a kde bude m?­sto, tak tam tu nab?­jeÄ?ku ??oupnu. Jestli si pamatujete, p?™ed 2 lety jsem so o tom s v??mi bavil, ale jako dnes i tehd??l jsem nemÄ›l nic v ruce ... KLidnÄ› p?™?­jdu, ale krom Ä???steÄ?nÄ› vypracovan?©ho projektu na nov?? elektromobil (dvouokruhov?? syst?©m nap??jen?­) nic v ruce nem??m. S??m v?­te ??e finance h??bou svÄ›tem a postavit cokoliv je dnes minim??lnÄ› ?™eÄ?eno nemo??n?© pokud nem??te alespo?? tis?­ce. ? et?™?­m z ka??d?© v??platy 4000KÄ? ale to je prostÄ› m??lo. proto jsem se rozhodl v??echny moje n??pady ps??t tady, proto??e j?? na tom stejnÄ› nikdy profitovat nebudu. P?™?­jdu, vysvÄ›tl?­m, ale nem??m mo??nost nic postavit. Nech??m to na v??s (Ä?lenov?© a p?™?­znivci elektromobil??)

M??j emajl je proxim.x@seznam.cz

s pozdravem Petr Vytiska
OdpovÄ›Ä? s citac?­