Zobrazit jeden p?™?­spÄ›vek
Star?© 20.10.2009, 12:16
proxim.x proxim.x je offline
Active Member

Zalo??en: 08.10.2009
P?™?­spÄ›vky: 16
Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal mikulas Zobrazit p?™?­spÄ›vek
??plnÄ› jsem nepochopil jak cel?? syst?©m funguje a do jak?©ho auta je to vlastnÄ› instalovan?©. Spalovac?­ motor 160ccm na plyn + baterie??? D?­ky za info - zaj?­m?? mÄ› to, ale jsem laik
Se??entÄ› mi nÄ›kdo seriov?? elektromotor (pro beznaelektriky to je stejnosmÄ›rn?? elm.s buzen?­m statoru) a chvilku Ä?asu. ?™?­zen?­ ot??Ä?ek (v??konu) m??m zaji??tÄ›n?? p?™es vyp?­nac?­ tyrystor GTO (Ä?KD Holding mi vy??li vt?™?­c) a p??r baterek pro po??adovan?? napÄ›t?­. Dok????u postavit (zat?­m jen pap?­rov?©) elektroauto s dojezdem 3000Km do 200 000KÄ?.. Nev?­te nÄ›kdo kde se d?? sehnat takov?? motor? ??ivotnost auta by byla okolo 0,5 a?? 2 miliony kilometru. Tankovalo by se jen LPG a ????dn?© jin?© starosti.. Kdo to chce? kdy?? se mi ozve a z??vaznÄ› podep?­??e alespo?? tis?­c lid?­, tak do roka jede v??roba (alespo?? mi to sl?­bila Tatrovka)

cena vozu o velikosti fabie combi cca 350 000 KÄ?. Klimatizace, ABS, posilovaÄ? je v cenÄ›. Jen to ale top?­ max +20C. TZN je li m?­nus 20 tak v autÄ› bude jen 0 .....

pi??te pi??te
OdpovÄ›Ä? s citac?­