Zobrazit jeden p?™?­spÄ›vek
Star?© 06.07.2012, 19:45
ev48 ev48 je offline
Active Member

Zalo??en: 28.12.2011
P?™?­spÄ›vky: 9
Standardn?­

Citace:
P??vodnÄ› odeslal Kamca Zobrazit p?™?­spÄ›vek
je mo??n?© u posledn?­ verze regul??toru zprovoznit rekuperaci?? Provedl jsem prvn?­ zkou??ku kola a na jedno nabit?­ bez ??lap??n?­ je mo??n?© ujet cca 25km. Trasa vedla vÄ›t??inou po rovince obÄ?as se vyskytlo m?­rn?© stoup??n?­. Zat?­m spokojenost.
NÄ›co je ??patnÄ›!!! s omezovaÄ?em jistÄ› alespo?? 40km mus?­?? najed. P?™i zapojov??n?­ jsem narazil na jeden velk?? probl?©m a to se silov??mi konektory jdouc?­ k motoru, jsou t?™i a v??echny stoj?­ za starou belu, ohromn?© ztr??ty, v ????dn?©m p?™?­padÄ› nejsou vhodn?© na velk?© proudy!!! Tam mus?­ b??t jistota v??born?©ho spoje, tak??e ucvaknout, na dr??ty d??t dutinky(asi 1.5mm b??vaj?­ Ä?erven?©, nebo 2.5mm modr?©) a spojit Ä?okol??dkou(svorkovnic?­), nebo kvalitnÄ› sp??jet, hlavnÄ› NE!!! dr??ty poc?­novat a hodit do Ä?okol??dky(tak se to dÄ›lalo za stara), cin se kv??li vysok??m proud??m m????e zah?™??t, roztavit a zaÄ??­t ho?™et svorkovnice, jisk?™en?­ a jednotka m????e sho?™et...

a nebo slab?©, Ä?i ??patn?© baterie...j?? m??m 48V x 7,2Ah = 345,6 Wh co?? by mÄ›lo staÄ?it i na 60km se zapl??m omezovaÄ?em. Bez omezovaÄ?e p?™i 36V(p?™i 48V nest?­h?? Ä?lovÄ›k ??lapat) to bude tÄ›ch 25km. Rekuperace dob?­j?­ cca 6A, tak??e d?©lka dob?­jen?­ z prudk?©ho kopce = j?­zdÄ› d?©lky po rovince bez omezovaÄ?e(????dn?? z??zrak, ale fajn)

Jestli m???? set od i4wifi, mÄ›la by rekuperace fungovat. Pozn???? to tak, ??e roztoÄ??­?? kolo s motorem bez z??tÄ›??e na nejvy?????­ ot??Ä?ky a jemnÄ› zm??Ä?kne?? brzdu, tak aby zareagovat sn?­maÄ? na p??Ä?ce, ale Ä?elisti brzdy nezaÄ?li p??sobit, motor by se mÄ›l d?­ky rekuperaci zastavit

Naposledy upravil ev48; 26.07.2012 v 20:51
OdpovÄ›Ä? s citac?­